Preloader icon

Заміна масла в двигуні

Ремонт АКПП, МКПП

Заміна масла в КПП

Комплексна діагностика

Шиномонтаж

Розвал-сходження

Комп'ютерна діагностика

Автоелектрик

Ремонт ходової

Ремонт трансмісій

Ремонт і обслуговування автокондиціонерів

Ремонт двигунів

Ремонт генераторів / стартерів

Ремонт гальмівної системи

Ремонт паливної системи

Ремонт турбін

Заміна автоскла

Діагностика при купівлі автомобіля

Ремонт охолоджувальної системи

Ремонт кермових рейок

Ремонт і обслуговування

«Car Service» – комплексний підхід до кожного автомобілю. В Car Service власник машини не просто вирішує технічні питання свого авто, а також може отримати вичерпну консультацію, отримати всі необхідні рекомендації і дізнатися – як правильно обслуговується конкретна модель автомобіля. Пояснити технічну інформацію зрозумілою мовою вам зможе персональний менеджер.

Обслуговування

Ми проведемо всі регламентні роботи, які вимагає виробник даного автомобіля, надавши сертифіковані та перевірені рідини, фільтра, запчастини. Вам не потрібно витрачати свій час на пошук і підбір запчастин, розбиратися в технічних тонкощах і переживати за правдивість товару. Ми всі беремо на себе, надаючи гарантію на роботи та компоненти.

Ремонт

У нас на СТО ми завжди зможемо провести плановий або позаплановий ремонт авто. Під кожен автомобіль клієнта у нас створена картка, в якій чітко фіксовані всі роботи, і результати діагностик, проведених раніше. Таким чином ми отримуємо 100% історію про стан автомобіля, що необхідно міняти і які вузли вимагають уваги або ремонту при наступному візиті. Наша технічна база (дилерські сканери, діагностичне обладнання, інструмент) і досвід дозволяють працювати з усіма вузлами популярних марок і моделей. Ми надаємо повну гарантію на роботи, гарантуємо якість деталей, а також технічних рідин, які використовуємо при ремонті автомобіля клієнта.

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу