Preloader icon

Ремонт АКПП, МКПП, варіатор і роботизованих КПП

Ми надаємо послуги з капітального ремонту КПП, відновленню та обслуговування всіх моделей автомобілів з механічною коробкою передач.

Розбирання, дефектовка, складання переліку необхідних деталей для ремонту трансмісії, детальна консультація на всіх етапах, замовлення і доставлення надійних запчастин з гарантією.

Після ремонту, коробка передач тестується фахівцем, перевіряються різні режими її роботи. Автомобіль повертається до клієнта з повною гарантією на запчастини, рідини і роботи, які ми проводимо у нас на сервісі.

 

Ремонт і обслуговування АКПП (автомат)

Завдяки спеціалізованому обладнанню ми виробляємо заміну масла і промивання коробки передач. Всі роботи проводяться кваліфікованими фахівцями, відповідно до необхідних алгоритмів від заводу. Також у нас можна зробити ремонт автоматичної коробки передач.

На всі роботи та запасні частини, придбані у нас надається гарантія.

Ремонт і обслуговування DSG (автомат)

Коробки передач типу DSG вимагають особливої ​​точності в збірці та налаштування, це досить складний механізм, при ремонті якого від механіка потрібна особлива кваліфікація та наявність спец інструменту.

Ми можемо провести попередню діагностику, зняти і скласти дефектувальних акт для її ремонту при повному розбиранні. Після чого ми замовляємо оригінальні запчастини або аналоги фірм, в яких самі впевнені й проводимо ремонт з подальшою установкою КПП на автомобіль і тестами.

Після ремонту ми надаємо гарантію на роботи, запчастини та рідини, які використовували в ході робіт.

Всі роботи, що проводяться з автомобілем клієнта, а також встановлені запчастини або залиті рідини фіксуються в електронній картці клієнта.

Ціни

Діагностика АКППвід 200 грн
Ремонт АКППвід 7000 грн
Ремонт МКППвід 1500 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу