Preloader icon

Шиномонтаж

Проводячи процедуру шиномонтажу у нас на сервісі, клієнт не переживає, прикручені чи надійно колеса до автомобіля, не зірвана чи різьблення на шпильках, болтах і гайках. У нашому арсеналі сучасні та відкалібровані стенди по балансуванню і шиномонтажу, динамометричні ключі й спецінструмент. Якщо вже є проблема з кріпленням колеса, у нас можна замовити і замінити пошкоджений болт, гайку чи шпильку.

Наші майстри працюють з ходовою частиною і проблемними зверненнями клієнтів, вже не перший рік. Вони прекрасно розуміють, на скільки серйозна неприємність у того, хто зіткнеться з пошкодженої різьбленням, особливо неприємно, якщо проблема виявиться в дорозі.

Тому все фінальні затяжки ми виробляємо виключно з використанням динаметричного ключа, докладаючи допустиме зусилля, і спеціальні насадки, щоб не пошкодити кріплення і сам диск.

Знімаючи і встановлюючи колеса на автомобіль, майстер обов’язково подивиться на стан різьби, на стан прилеглих поверхонь. Майстер цеху, видаючи автомобіль зверне увагу на те, як поводиться машина і чи все в порядку з управлінням.

Ми забезпечуємо гарантією на всі роботи, які проводимо, в тому числі і шиномонтаж.

Ціни

r13від 350 грн
r14від 400 грн
r15від 450 грн
r16від 500 грн
r17від 550 грн
r18від 600 грн
r19від 650 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу