Preloader icon

Заміна автоскла

У нас є більшою склад автомобільного скла. Ми займаємося підбором і заміною лобових, бічних і заднього автомобільного скла. Також ми можемо вирішити проблему клієнта з панорамним дахом і автомобільним люком, підібравши йому необхідний елемент і замінивши його.

Професійно встановлює скло наш досвідчений і кваліфікований співробітник. Залежно від конструкції автомобіля ми можемо зробити установку як на ущільнювач, так і на спеціальні герметики.

Якщо салон автомобіля вимагає сушки і чищення, ми надамо комплекс послуг, щоб повернути салону автомобіля колишній вигляд, прибравши патьоки і плями від протікання скла.

Після установки скла на герметик, автомобіль відправляється на сушку в сухе і тепле приміщення. Тільки після цього ми видаємо клієнту автомобіль, надавши гарантію на герметичність і якість робіт.

Маючи свій кузовний відділ, ми часто стикаємося з подібними роботами, тому детально розбираємося в регламенті робіт і всіх процесах.

Ми також можемо підібрати і доставити унікальні скла на рідкісні автомобілі, встановити його і протестувати на герметичність.

Ціни

Заміна автосклавід 500 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу