Preloader icon

Ремонт трансмісій

У нас можна перевірити стан, обслужити або відремонтувати всі компоненти трансмісії. Знайти причину шумів, стукотів, клацань, ривків, в коробці передач і інших елементах.

Всі роботи виконуються тільки після того, як салон і органи управління автомобіля захищені разовими чохлами. У нас дотримується гарантія чистоти й дбайливого ставлення до автомобіля клієнта.

Ремонт проводиться досвідченими фахівцями, які дадуть чітку відповідь за станом авто і варіантів вирішення проблеми. Майстри користуються тільки сучасним і якісним інструментом. Кріплення та поверхні деталей залишаються цілими після зняття та установки.

Виявлення причини поламання, замовлення і доставлення запчастин, заміна деталей і збірка – все це покривається нашої гарантією. Клієнт не переймається, де дістати якісні запчастини, які виробники надійні, а які ні, чи всі прикручено або зібрано правильно.

Перед видачею майстер цеху перевіряє роботу автомобіля в цілому, і тільки після перевірки віддає відремонтований автомобіль клієнта.

Ціни

Заміна Шрусавід 250 грн
Ремонт карданного валувід 800 грн
Заміна зчепленнявід 1200 грн
Заміна приводного валувід 350 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу