Preloader icon

Розвал - сходження

Розвал – сходження – це процедура, яка складається з двох етапів регулювання коліс щодо кузова: розвал і сходження. Дані регулювання необхідно проводити, щоб не виникало проблем з керованістю автомобіля, від якої на пряму залежить безпека руху. Якщо колеса щодо кузова налаштовані неправильно, машина буде гірше входити в повороти та «відгукуватися» на рух керма. Крім того, не виконуючи своєчасно сход-розвал, водій ризикує зіткнутися з проблемою швидкого зносу гуми. При особливо згубної ситуації, покришка може стертися менш ніж за 500 км. Наш Автосервіс пропонує дане регулювання на новому обладнанні 3D Hofmann стенді з сервісною підтримкою програмного забезпечення – завдяки якому ми можемо робити останні марки автомобілів.

Звертаючись з проханням відрегулювати розвал-сходження власник авто може зіткнутися з тим, що болти регулювання пошкоджені або піддалися корозії, у нас на місці відразу ж можна всі ці проблеми виправити.

Щоб забезпечити гарантію результату, ми проводимо регулювання розвалу-сходження після діагностики ходової. Шукаємо причину його порушення і виправляємо її, і тільки після цього проводимо процедуру, за яку несемо повну відповідальність.

Ціни

Перевірка розвалу - сходженнявід 250 грн
Регулювання розвалу - сходженнявід 350 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу