Preloader icon

Шумо / віброізоляція

Установка додаткового освітлення

Установка парктроників

Установка захисних систем

Установка мультимедійних систем

Установка фаркопів

Установка захисту двигуна

Перешив салону

Тонування

Додаткове обладнання

Кожен вибирає автомобіль і його комплектацію під свої потреби та фінанси, але з часом з’являється бажання і можливості зробити авто ще краще. Виникає розуміння того – що саме потрібно власнику і чого не вистачає машині.

Доукомплектувати автомобіль так, щоб обладнання служило безвідмовно і не впливало на заводські системи – непросто. Сучасні автомобілі працюють по складному цифровому алгоритму, під’єднати сигналізацію або музичну систему накинувши пару дротів – чревате наслідками. Ще більше відповідальності, якщо це системи пов’язані з двигуном, паливом і безпекою.

Наш центр займається доопрацюваннями автомобілів різних марок і конструкцій вже 15 років. За цей час ми побачили різні типи систем і особливостей з установкою як простого, так і складного обладнання.

Завдяки досвіду сьогодні ми можемо дати повну гарантію на роботи, які проводимо, маючи у своєму арсеналі всі необхідні інструменти, умови та майстрів.

Ми підбираємо і встановлюємо системи, налаштовуємо і перевіряємо їх працездатність.

Звернувшись до нас з проханням про встановлення додаткового обладнання – ви отримаєте якісну інсталяцію, надійне і безпечне підключення і функціонування всіх систем без впливу на заводські вузли автомобіля.

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу