Preloader icon

Установка фаркопів

Довіряйте установку силових елементів тільки професіоналам. Ми замовляємо і встановлюємо фаркоп, а також інші причіпні пристрої виходячи з вимог клієнта і технічних можливостей автомобіля.

При виборі обладнання клієнт отримає вичерпну консультацію, завдяки якій зможе зробити вибір самостійно або йому дасть слушну пораду менеджер. Після цього ми доставимо необхідну запчастину в зону сервісу і встановимо так, щоб процес буксирування не зашкодив автомобілю.

Крім установки силової частини ми прокладемо проводку за заводським вимогам, забезпечивши довговічні й безпечні з’єднання. Всі розетки та контакти підключаються відповідно до стандартів, що дозволить без переобладнання буксирувати різні види причепів. Ми також можемо запропонувати індивідуальні варіанти підключення, якщо проводка на причепі зроблена не за стандартами.

Існують різні види причіпних пристроїв, зі знімними крюками або підрізанням бамперів, ми здатні встановити будь-яке обладнання так, щоб воно виглядало естетично і було цілком функціональним.

На все причіпні пристрої, які ми підбираємо поширюється гарантія, також ми гарантуємо якісну установку силової частини та розеток.

Ціни

Установка стандартних фаркопіввід 500 грн
Установка знімних фаркопіввід 700 грн
Установка знімних фаркопіввід 3000 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу