Preloader icon

Відновлення авто після ДТП

До нас звертаються клієнти з абсолютно різним родом ушкоджень – від маленької вм’ятини, яку можна відновити без рихтування, до тотальних ушкоджень, при яких автомобіль доводиться відновлювати практично з нуля.

Наш центр кузовного ремонту підготовлений за останнім словом техніки. У розпорядженні досвідчених майстрів гідравлічний стапель, фарбувальна камера, обладнання професійного рихтування та зварювання, зварювальне обладнання.

Якщо авто пережило сильний удар в опорні частини, наш майстер-приймальник оцінить пошкодження, якщо потрібно, кузов встановлять на стапель і спеціальної електронною лінійкою із застосуванням унікальної програми вивчать геометрію авто в 3-х площинах.

Після перевірки і розбирання буде наданий повний список робіт і точна сума по відновленню автомобіля.

Всі деталі як технічної частини, так і кузова ми підберемо і встановимо – забезпечивши клієнта гарантією.

Після того, як майстри відновлять геометрію автомобіля і форму кузова, колорист приготує рецепт фарби, який наноситься професійними пульверизаторами і авто залишається на високотемпературну сушку.

Завдяки тому, що ми є автосервісом повного циклу – ми відновимо автомобіль до заводського стану в максимально стислі терміни.

Ціни

Попередня оцінка по фотобезкоштовно
Дефектовка пошкодженьвід 500 грн
Прорахунок для страховоїза домовленістю
Відновлення авто після ДТПвід 1000 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу