Preloader icon

Відновлення геометрії кузова

Перевірка і відновлення геометрії кузова проводиться у нас на базі повністю укомплектованого кузовного відділу, який надає повний спектр послуг по роботі з кузовом автомобіля.

Маючи в розпорядженні гідравлічний стапель, електронне вимірювальне обладнання і спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому можливо розпізнати навіть саме мінімально зміщення, наші майстри ідеально відновлять геометрію автомобіля клієнта.

Відновлюючи автомобіль по контрольним точкам, клієнт отримає ідеально рівний кузов, без зсувів. Наш майстер в процесі витягування металу і рихтування постійно звіряє показання електронної лінійки і програми, щоб знайти необхідні положення. Автомобіль відновлюється згідно трьох векторних положень.

Після відновлення кузова відбувається збірка автомобіля і повторна перевірка на 3D стенді розвалу-сходження. Де майстер уже перевіряє безпосередньо установку коліс і під рамні конструкції.

Ми надаємо гарантію на роботи, і на те, що клієнт після відновлення автомобіля отримає ідеально точно відновлене авто без зсувів і порушення його геометрії.

Ціни

Рихтувальні роботивід 300 грн
Відновлення геометрії кузовавід 1000 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу