Preloader icon

Видалення вм'ятин без фарбування

Щоб заощадити кошти наших клієнтів на відновленні автомобіля ми надаємо послуги з відновлення металевих і пластикових поверхонь кузова без фарбування.

При відновленні кузова шляхом видавлювання – використовується спеціальний набір інструменту, з яким працює досвідчений майстер, що знає куди варто докласти зусилля, щоб не деформувати кузов і не порушити форму запчастини.

Не всі пошкодження можна виправити даним методом, але більшість легких притиснуті кузовних панелей, при яких не постраждало ЛКП, піддаються відновленню без фарбування.

Щоб ми могли оцінити ушкодження і сказати, чи можливо застосувати даний метод відновлення, клієнту достатньо надіслати нашому майстру кузовного відділу фотографію пошкодження з різних ракурсів. Після оцінки пошкодження на фото клієнт отримає вичерпну консультацію для прийняття рішення по відновленню.

Якщо пошкодження неможливо видалити даним методом, ми можемо запропонувати послуги з підбору запчастини або рихтування та відновленню старої із застосуванням сучасного рихтувально-відновного і фарбувального обладнання.

Ціни

Попередня оцінка пошкодженнябезкоштовно
Видалення вм'ятин без фарбуваннявід 300 грн
Вирівнювання пластикових елементіввід 300 грн

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу