Preloader icon
ПРО КОМПАНІЮ

Наші цінності

Чесність. Намагаємося не прикрашати наші можливості. Пропонуємо клієнтам тільки ті послуги, в яких вони реально потребують. Говоримо все як є. Якщо ремонт обійдеться дорого, попереджаємо про це відразу.

Відповідальність. Розуміємо, що від якості нашої роботи залежить безпека водія і пасажирів. Тому тричі перевіримо автомобіль перед тим, як віддати його клієнту.

Професіоналізм. Працюємо за технічною документацією, отриманої від автовиробників. Нічого не вигадуємо самі, суворо дотримуємося техрегламенту. Застосовуємо тільки оригінальне устаткування і ті інструменти, які рекомендують виробники автомобілів.

Конкурентність. Встановлюємо ціни на рівні ринкових або навіть нижче. Чи не намагаємося заробити всі гроші. Розуміємо, що ремонт автомобіля, це не те, на що клієнт бажає витрачати багато грошей.

Комплексний підхід. Робимо все роботи “під ключ”. Щоб клієнтові не потрібно було їхати в інше місце. Навіть програмуємо сигналізації й ключі.

Комфорт. Наші клієнти не повинні відчувати ніяких труднощів або незручностей. Потрібно – підвеземо від автосервісу до метро або в інше зручне місце. Чи готові залишитися після завершення робочого дня, якщо потрібно терміновий ремонт. І так, завжди моєму машину перед тим, як повернути її власнику.

Watch video
intro

Чому обирають НАС?

15 років досвіду

Ми прагнемо надати вам чесне, дружнє і своєчасне обслуговування. Ми обслуговуємо Вас з 2005 року.

Якісні Послуги 95%
Досвідчені Техніки 90%
Довгострокова Гарантія 100%
СЕРТИФИЦИРОВАННЫЕ ТЕХНИКИ

Познакомьтесь с нашим руководством

На подбор технических специалистов мы потратили несколько лет. Сначала нашли всех самых авторитетных мастеров в городе. Потом отобрали из них тех, кто не только хорошо разбирается в технике, но еще и всецело отдается работе. Кто любит автомобили и считает работу своим призванием.

Main Mechanic
Apprentice Repairer
Brake Repairer
Truck Mechanic
Trolley Engine

Уявіть, що ваш автомобіль знову відчуває себе новим

Питання? Зателефонуйте нам сегодня +38-099-0008-365

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

100% схвалено клієнтами

Хочеться подякувати співробітників за якісну роботу. Я міняв подушку двигуна. Спочатку поміняв на іншому сервісі на не оригінал ... але в результаті вібрації на кермі й кузов не зменшились, а спочатку навіть посилилися. Поставили оригінал + уважний майстер помітив що там немає одного болта ... Після заміни все просто відмінно - ні зайвих вібрацій ні шумів. По можливості намагаюся обслуговуватися тут, особливо що стосується заміни робочих рідин і масла - тут я можу бути впевнений в якості. Особливо хочеться подякувати менеджеру Кості Кивенку - завжди доброзичливий, добре розбирається в машинах і часто може підказати рішення проблеми тільки вислухавши симптоми.
Андрей Бузюров
Hyundai i30
Величезне спасибі за якісну і відповідальну роботу. Таке в наш час зустрічається нечасто. Варто відзначити високий професіоналізм і зважений підхід до клієнта. Помилки бувають у всіх, але далеко не всі вміють їх визнавати й нести за них відповідальність, тут це є. Звертався з питання обслуговування і діагностики зчеплення. В процесі роботи все пішло гладко, і в результаті я залишився всім задоволений. Чи вирішено проблему, роботи виконані якісно, ​​настрій не зіпсовано. Вартість послуг відповідає якості робіт. Рівень відповідальності персоналу і якість обслуговування високі. Для себе прийняв рішення надалі обслуговуватимуться тільки тут.
Алексей Тукот
Kia Cerato
Проблема: Раптово двигун почав кипіти. Їхала по маршрутові Харків Київ Одеса була неділя. Знайти Сервіс в Києві на вихідних оказії не так просто. Набрала хлопців, провели по Києву в телефонному режимі. Знайшли проблему - вирішили !! Через годину я вже в дорозі !! Величезне вам спасибі! Зазначу, адекватне вирішення всіх питань, що виникли та проблем з Авто, а так же людяність. Чесно скажу краще СТО яке я відвідувала! 10/10 так тримати хлопців Ви молодці !! П.С. Я в Затоці, ви нас міцно виручили, все працює як годинник !!
Оксана Орехова
Chery Tiggo

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу