Preloader icon

Фарбування автомобіля

Відновлення геометрії кузова

Видалення вм'ятин без фарбування

Ремонт бамперів

Слюсарні та рихтувальні роботи

Обклеювання плівкою

Відновлення авто після ДТП

Ремонт пластику

Кузовний ремонт

Наше СТО «Car Service» – це професійний відділ, який здатний впоратися з будь-якими проблемами кузова вашого автомобіля.

Відновлення після ДТП, після наїзду на перешкоду, усунення легких вм’ятин без фарбування і серйозний кузовний ремонт з заміною великих елементів кузова, заміна деталей постраждалих від корозії, а також перефарбування всього автомобіля або окремих його частин – все це наш профіль.

Тут ви можете отримати експертну оцінку фахівця, консультацію щодо вирішення проблеми і результат, який очікуєте. Професійне обладнання дозволяє оцінити ушкодження і максимально точно визначити вартість ремонту.

Для страхових компаній ми надаємо рахунок-фактуру по роботах і матеріалами, аргументуючи кожен пункт, що прискорює процес компенсації без зайвих питань з боку страхової.

Досить часто нам вдається відновити пошкоджені деталі, в тому числі алюмінієві панелі і пластик, тому, що у нас є спеціальне зварювальне обладнання та пайка пластика – це істотно скорочує вартість ремонту. А якщо відновлення неможливе – ми завжди підберемо якісні кузовні запчастини і вам не доведеться їздити по «розборок» або магазинах, витрачати свій час.

У розпорядженні команди досвідчених майстрів кузовного відділу знаходиться найсучасніший інструмент, 2 фарбувальні камери, 2 стапелі, спеціальне обладнання з сучасним програмним забезпеченням для перевірки геометрії кузова, лабораторія кольоропідбору і багато іншого, що дозволить вам в рекордний час знову насолоджуватися автомобілем, забувши про проблеми, з якими ви до нас звернулися.

Залишилися питання?

Call Now

Закажите звонок прямо сейчас

Получи скидку 3% на работу